Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
82 000 €
160 378.06 лв.

(1 108 €, 2 167.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:32 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 5448.

Ниа Пропърти Груп продава двустаен апартамент в к.к. Слънчев Бряг.

Имотът се намира в добре поддържан затворен комплекс в кв. "Чайка".

Разполага с кухненски бокс и всекидневна, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса.

Такса поддръжка от 8 евро за кв.м за година.

Жилището е подходящо за отдаване под наем за летния сезон или за лично ползване.

"Анита" е прекрасен комплекс от комфортни апартаменти, разположен в централната част на Слънчев бряг, на 500 м от морето и красивите оборудвани плажове, и на 3 минути пеша от Аквапарк „Action“. Всички необходими социални и курортни удобства са на пешеходно разстояние: магазини, супермаркети, ресторанти, кафенета, барове, аптеки, медицински център, клубове, дискотеки, автобусни спирки и др. Удобства на комплекса:
*озеленен терен
*плувен басейн с детска секция, зона за слънчеви бани и релакс
*рецепция и портиер
*ресторант, бар, зона за барбекю
*детска площадка
*паркинг, 24-часова охрана и видеонаблюдение

Слънчев бряг

Курортен комплекс Слънчев бряг, е най-големият и най-посещаван български курорт, който се намира в северната част на Южното българско черноморско крайбрежие, до Несебърския залив на територията на Община Несебър. На територията на к.к. Слънчев бряг днес са разположени около 117 хотела , както и над 100 атракционни заведения. В западната част на курорта на 36 декара площ е разположен първият в България тематичен воден парк Action Aquapark с над 30 различни водни атракции. За любителите на спорта Слънчев бряг предлага тенискортове, баскетболни и волейболни игрища, мини голф, велосипеди, както и гребни и платноходни лодки, скутери, водни ски, водни колела, воден парашут и др. Създадена е и конна база с добре обяздени коне и подготвени инструктори по езда. Организират се екскурзии по земя, море и въздух, в които са включени интересни туристически маршрути до различни паметници на българската култура.