Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
62 000 €
121 261.46 лв.

(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:06 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 26 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 5485.

Ниа Пропърти Груп предлага обзаведено студио в Равда в сграда без такса подръжка

Студиото се намира на втори етаж и разполага с основно помещение, баня с тоалетна и тераса.

Предлага се напълно обзаведено с кухненски бокс, климатик, диван и спалня.

Сградата има Акт16.

Годишна такса поддръжка няма.

Равда

Равда е курортно село в Югоизточна България. То се намира в община Несебър, област Бургас,на 3 км от Ахелой, на 4 км от Несебър, на 7 км от Слънчев бряг и на 30 км от областния център Бургас. Селото има развита инфраструктура, с много новопостроени хотели и добра плажна ивица. Равда, заедно с местността, която го разделя от град Несебър, е летен морски курорт, известен в миналото с многобройните си детски, ученически и студентски почивни лагери. Редовни автобусни линии има до Бургас (на 30 мин), Слънчев бряг(20 мин) и Несебър (на 10 мин). Днес курорта разполага с хотели, частни квартири, ресторанти и дискотеки.

Равда е красив морски курорт, чиято територия е покрита с обширна плажна ивица, естествени пясъчни дюни, интересни скални формирования и великолепна природа. Има дълга плажна ивица, която достига до 57 км. и се разделя на две от нос Равда. Местата, където бихте могли да релаксирате под ярките слънчеви лъчи са централният плаж, чиято ивица обединява Равда и Несебър и южният плаж, където се събира основният поток от туристи. И двата плажа се охраняват през лятото и са безопасни за децата. В селцето може да практикувате спортове като водни ски, гмуркане,каране на джет и ветроходство.