Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
88 521 €
173 132.03 лв.

(1 451 €, 2 837.91 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:37 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 68 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Референтен номер: 5052.

Ниа Пропърти Груп предлага на вашето внимание за продажба голямо студио в Поморие.

Студиото от 61.09.кв. м. се намира на пети жилищен етаж, от 5. Състои се от антре, дневна с кухненски кът, баня с тоалетна, спалня и балкон.

Жилището се намира на топ място в Старият град на Поморие. Акт 16 края на 2025 година. Топ строителство. Продадени са всички останали апартаменти в сградата.

Без такса поддръжка.

Поморие е един от най-красивите морски градове. Неповторим и привлекателен, курортен и рехабилитационен център. Болницата за рехабилитация е на 500 м от центъра на града и е най- големият калолечебен център на Балканския полуостров.

Разположен е на брега на Черно море на 20 км северно от гр. Бургас и на 18 км от туристическия комплекс Слънчев бряг. На 8 км от града се намира и летище Бургас
Особености
Тухла
За контакт:
0890977747
Брокер:
Йовка Колева
0890977747
Офис: Бургас ул.Александровска 109 ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
област Бургас, гр. Поморие
Обява: 1a175630057203124

88 521 €
173 132.03 лв.
История на цената
(1 451 €, 2 837.91 лв./m2)